Kırklareli
13 Haziran, 2024, Perşembe
  • DOLAR
    30.71
  • EURO
    32.91
  • ALTIN
    1967.5
  • BIST
    8994
  • BTC
    49397.326$

HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI PROGRAMI              

HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI PROGRAMI              

             
                                    
  10 Şubat 2024 Cumartesi                                    
                                    
Babaeski Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    13.00    K.eli Gençlikspor - L.burgaz Atletikspor U14 Play Off Yarı Final     
FUTBOL    15.00    K.eli Doğuşspor - L.burgaz 1922spor U14 Play Off Yarı Final        
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
VOLEYBOL 12.00    K.eli Gençlikspor A - Pınarhisar Gençlikspor Kulüp Midi Kız        
VOLEYBOL m15.00    K.eli Gençlikspor A - Babaeski Gençlikspor AKulüp Yıldız Erkek        
VOLEYBOL    17.00    Atatürk İ.Ö.Ospor - Babaeski Gençlikspor AKulüp Yıldız Kız        
BASKETBOL    19.00    A2 - A3    Kulüp U-18 Erkek        
 11 Şubat 2024 Pazar                                    
                                    
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
BASKETBOL    17.00    KAİNATHOLD.K.ELİFENBİL-KADIKÖYBASKET.    TBF KADINBÖLGESELLİG        
BASKETBOL    19.30    A1 - A4 Galibi / A2 - A3 Galibi    Kulüp U18 Erkek        
Kırklareli Atatürk Stadı Çim Saha                                    
FUTBOL    14.00    K.ELİSPOR FUTBOLA.Ş-YENİMERSİNİDMANY. TFF 2.LİG        
Vize Spor Salonu                                    
VOLEYBOL    14.00    Vizespor - K.eli Gençlikspor B    Kulüp Midi Kız        
Kırklareli Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    17.00    K.eli Sanayispor - Kıyıköyspor    1. AmtLigK.GökçeSznAGrb        
Kavaklı Naim SÜLEYMANOĞLU Spor Tesisleri                                    
FUTBOL    14.00    İnecespor - Kofçaz Serhatspor    1. AmtLigK.GökçeSznAGrb        
Babaeski Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    12.30    Babaeskispor - Kırklarelispor U15 Ligi        
Babaeski 100. Yıl Stadı Çim Saha                                    
FUTBOL    14.00    BABAESKİSPOR - LÜLEBURGAZSPOR    TFFBÖLGESELAMATÖRLİG        
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    11.15    L.burgaz1922spor - Kırklareli Gençlikspor U16 Ligi        
FUTBOL    13.15    Sarıcaalispor - Çakıllıspor    1.AmtLigK.GökçeSznBGrb        
FUTBOL    15.15    Kentspor - Evrensekiz Evrenspor    Amatör Süper Lig        
FUTBOL    17.15    Özerspor - Alacaoğlu Alaspor    1.AmtLigK.GökçeSznAGrb        
Pınarhisar Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    14.30    Kaynarca Gençlikspor - İstasyonspor Amatör Süper Lig        
Büyük Mandıra Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    14.30    Büyük Mandıraadaspor - Küçükyaylaspor Amatör Süper Lig        
Alpullu Sahası                                    
FUTBOL    14.30    Alpullu Gençlikspor - Yıldırımspor 1. AmtLigK.GökçeSznBGrb        
Pehlivanköy Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    14.30    Kuştepe Gençlikspor - Pınarhisarspor Amatör Süper Lig        
Vize Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    12.30    Vizespor - Trakya Fenerspor    U15 Ligi        
FUTBOL    15.00    Vizespor - Ahmetbey Güvenspor    Amatör Süper Lig        
 12 Şubat 2024 Pazartesi                                    
                                    
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek        
Kırklareli Yeni Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız        
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu                                    
HENTBOL    16.00    K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B  Kulüp Küçük Erkek        
HENTBOL    17.00    K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Kız        
                                    
                                    
                                    
LYFA Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    12.00    C1 Galibi - D1 Galibi    Okul Yıldız Erkek        
Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi                                    
DART    10.00    Okullar İl Birinciliği    Okul Genç Kız Erkek        
Akım Koleji Spor Salonu                                    
VOLEYBOL    19.00    L.burgaz AkademisporC-L.burgaz AkademisporA Kulüp Midi Kız        
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    18.00    L.burgaz 1922spor - Lüleburgazspor U15 Ligi        
 13 Şubat 2024 Salı                                    
                                    
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek        
VOLEYBOL    19.00    K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Midi Kız        
Kırklareli Yeni Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız        
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu                                    
HENTBOL    16.00    K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Erkek        
HENTBOL    17.00    K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Kız        
Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi                                    
DART    10.00    Okullar İl Birinciliği    Okul Genç Kız Erkek        
Kırklareli Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    10.00    Ahmet Mithat O.O - İstiklal O.O     Okul Yıldız Erkek        
FUTBOL    11.30    K.eli İmam Hatip O.O - Cumhuriyet O.O    Okul Yıldız Erkek        
FUTBOL    13.00    Bilal Yeşen İmam Hatip O.O - Vize Atatürk O.O    Okul Yıldız Erkek        
FUTBOL    18.30    K.eli Doğuşspor - L.burgazspor U16 Ligi        
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    18.00    Yıldırımspor - L.burgaz Atletikspor U15 Ligi        
 14 Şubat 2024 Çarşamba                                    
                                    
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek        
Kırklareli Yeni Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız        
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu                                    
HENTBOL    16.00    K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Erkek        
HENTBOL    17.00    K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Kız        
Kırklareli Yeni Spor Salonu (Antrenman Salonu)                                    
BİLEKGÜREŞİ    10.00    Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Yıldız Kız Erkek        
LYFA Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    12.00    C1 Galibi - E1 Galibi    Okul Yıldız Erkek        
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    18.00    Trakya Fenerspor - Yıldırımspor    U16 Ligi        
Lüleburgaz Merkez O.O Spor Salonu                                    
VOLEYBOL    19.00    L.burgaz AkademisporA-L.burgaz AkademisporE Kulüp Midi Kız        
 15 Şubat 2024 Perşembe                                     
                                    
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek        
Kırklareli Yeni Spor Salonu                                    
BASKETBOL    10.00    Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız        
Kırklareli Yeni Spor Salonu (Antrenman Salonu)                                    
DART    10.00    Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Genç Yıldız Kız Erkek        
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu                                    
HENTBOL    16.00    K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Erkek        
HENTBOL    17.00    K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Kız        
Kırklareli Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    12.00    A Grubu 1. - B Grubu 1.    Okul Yıldız Erkek        
                                                                                                    
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Tenis Kortları                                    
TENİS    12.30    Sevgi Kupası Veteran Tenis Turnuvası Veteran Kadın Erkek        
Lüleburgaz Düvenciler Spor Salonu                                    
VOLEYBOL    19.00    L.burgaz Ulusder - L.burgaz Akademispor C Kulüp Midi Kız        
LYFA Spor Salonu                                    
BASKETBOL    12.00    L.burgaz O.O - L.burgaz Bahçeşehir Koleji O.O    Okul Küçük Erkek        
 16 Şubat 2024 Cuma                                     
                                    
Kırklareli Yeni Spor Salonu                                     
KORFBOL    13.00    Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Gençler Final        
LYFA Sentetik Çim Saha                                    
FUTBOL    10.30    L.burgaz Tek O.O - L.burgaz Cumhuriyet O.O Okul Yıldız Kız        
FUTBOL    12.00    D1 Galibi - E1 Galibi Okul Yıldız Erkek        
Kırklareli Atatürk Spor Salonu                                     
BASKETBOL    12.00    İstiklal O.O - K.eli Meriç Koleji Okul Küçük Erkek        
Lüleburgaz Merkez O.O Spor Salonu                                    
VOLEYBOL    19.00    L.burgaz AkademisporD-L.burgaz AkademisporB Kulüp Midi Kız        
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Tenis Kortları                                    
TENİS    12.30    Sevgi Kupası Veteran Tenis Turnuvası Veteran Kadın Erkek        

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!