Kırklareli’nde Caz Rüzgarı Esti
![Kırklareli’nde Caz Rüzgarı Esti](https://www.mansethabergazetesi.com/images/haberler/2024/05/kirklarelinde-caz-ruzgari-esti-1714646439.webp)
Kırklareli Belediye Başkanlığı, 30 Nisan Dünya Caz Günü’nde, Kırklarelili müzikseverleri keyifli bir konser ile buluşturdu. Kırklareli Caz Dörtlüsü tarafından Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konser ilgiyle izlendi.
Kemanda Saygın Tekergölü, trompette Aytaç Aydoğdu, piyanoda Can Tutuğ ve perküsyonda Dilara Artun’un sahne aldığı konserde ekip, 2 saate yakın, evrensel ritimleri kendi tarzlarıyla harmanlayarak, beğenilen bir performansla ortaya koydular.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
![Durak Köfteci](https://www.mansethabergazetesi.com/images/reklamlar/2024/07/durak-kofteci-1720868844.jpg)
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.