Kırklareli
30 Mayıs, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  30.71
 • EURO
  32.91
 • ALTIN
  1967.5
 • BIST
  8994
 • BTC
  49397.326$

DİNKLER'DEN KAHRAMAN'A ZİYARET

DİNKLER'DEN KAHRAMAN'A ZİYARET

Kırklareli Engelli Hakları Dayanışma Yardımlaşma Kültür ve Sanat Derneği yönetimi Kahraman'ı ziyaret etti . 
Kırklareli Engelli Hakları Dayanışma Yardımlaşma Kültür ve Sanat Derneği yönetim kurulu üyeleri S.S Kırklareli Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi yönetim kuruluna nezaket ziyaretinde bulundu.
Dernek Başkanı Ercan Dinkler konu hakkında yaptığı açıklamada, Dernek yönetimi olarak bugüne kadar yaptığımız tüm etkinliklerde yanımızda olarak bizlere maddi ve manevi desteğini esirgemeyen ve Kırklareli'nin sevilen yüzü , biz engellilere karşı bakış açısı herzaman olumlu ve duyarlı S.S Kırklareli Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Kahraman   ve yönetim kurulunu  ziyaret etmek istedik.Kendilerine  plaket vermek ve bizlere karşı her türlü desteği esirgemediklerinden dolayı teşekkür ederiz ve  bundan sonrada yapacağımız etkinliklerde de kendisini yanımızda görmek isteriz dedi.
SS. Kırklareli Esnaf ve Sanatkarları Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Halil Kahraman da yaptığı açıklamada bizler kooperatif olarak bugüne kadar herzaman maddi manevi yanınızda olduk bundan sonra da derneğinizin yapacağı hertürlü etkinlikte dün olduğu gibi yarında maddi ve manevi yanınızda olmaya devam edeceğiz  dedi .

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!