Reklamı Geç
Kırklareli
16 Temmuz, 2024, Salı
 • DOLAR
  30.71
 • EURO
  32.91
 • ALTIN
  1967.5
 • BIST
  8994
 • BTC
  49397.326$

Vali Ekici İlköğretim Haftası Kutlama Programı’na katıldı

Vali Ekici İlköğretim Haftası Kutlama Programı’na katıldı
Vali Birol Ekici, 11 Eylül 2023 Pazartesi günü Ziya Gökalp İlkokulu'nda düzenlenen 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı İlköğretim Haftası Kutlama Programı'na katıldı.
Gözeli Optik
atakan

Kutlama programına Kırklareli Cumhuriyet Başsavcısı Hazım Aslancı, Kırklareli Belediye Başkan Yardımcısı Elmas Büyükdere, İl Jandarma Komutanı J.Kd. Alb. Cemalettin Akyüz, İl Emniyet Müdürü Sinan Çamuroğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler de büyük ilgi gösterdi.

Program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı. Ardından, İl Milli Eğitim Müdürü Hilal Liliyar Özefsun ve Vali   Birol Ekici açılış konuşmalarını gerçekleştirdi.

Vali Ekici, yaptığı konuşmada öğrencilere, öğretmenlere, velilere ve eğitim camiasına başarılı ve sağlıklı bir eğitim-öğretim yılı diledi. Okuyan toplumların daha gelişmiş olduğunu vurgulayarak, Kırklareli'nin eğitim alanında başarılı bir il olduğunu belirtti. Ayrıca, eğitimcilerin gece gündüz çalışarak çocukları geleceğe hazırladığını ve Kırklareli'nin daha ileriye gitmesi için birlikte çalıştıklarını ifade etti.

Konuşmaların ardından, bir halk oyunları ekibi gösterilerini sundu. Vali Ekici ve katılımcılar daha sonra derslikleri gezerek öğrencilerle bir araya geldi.

Bu anlamlı etkinlik, Kırklareli'nin eğitimdeki başarısını ve toplumsal dayanışmasını bir kez daha gözler önüne serdi. Yeni eğitim-öğretim yılının başlamasıyla birlikte, öğrenciler ve eğitimciler için umut dolu bir başlangıç yaşandı.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Durak Köfteci

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!