DSP'den Yeni Yıl Mesajı
![DSP'den Yeni Yıl Mesajı](https://www.mansethabergazetesi.com/images/haberler/2023/01/dspden-yeni-yil-mesaji-1672645181.webp)
DSP İL ve İLÇE YÖNETİMİ bir mesaj yayınladı. Yayınlanan yeni yıl mesajında; "2023 yılı halk, hak, adalet, savaşsız, istismarsız, şiddetsiz Cumhuriyet ilkeleri ile yönetilen yıl olması dileklerimizle" denildi.
Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!
BUNLARA DA BAKABİLİRSİNİZ
![Durak Köfteci](https://www.mansethabergazetesi.com/images/reklamlar/2024/07/durak-kofteci-1720868844.jpg)
Yorum Yazın
E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişdir.