Reklamı Geç
Kırklareli
16 Temmuz, 2024, Salı
 • DOLAR
  30.71
 • EURO
  32.91
 • ALTIN
  1967.5
 • BIST
  8994
 • BTC
  49397.326$

Vali Birol Ekici’nin Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 42. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı

Vali Birol Ekici’nin Sahil Güvenlik Komutanlığı’nın 42. Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı
Gözeli Optik
atakan

 

 

Kırklareli Valisi Birol Ekici Sahil Güvenlik Komutanlığının  42. Kuruluş Yıl Dönümü bir mesajla kutladı. Vali Birol  Ekici kutlama mesajında;

“Mavi Vatan” denizlerimizin koruyucu kalkanı Sahil Güvenlik Komutanlığı, sahil ve karasularımızın korunması ve güvenliğinin sağlanması, yasa dışı göç ve kaçakçılıkla mücadele, doğal afetlerde yardım, yasa dışı su ürünleri avcılığı ve deniz kirliliği ile mücadele, stratejik öneme haiz tesislerin korunması, arama kurtarma görevlerini kurulduğu günden bu yana 42 yıldır başarıyla yerine getirmektedir.

Üstün hizmetlerle dolu bir geçmişe sahip Sahil Güvenlik Komutanlığı, sorumluluğunun ve icra ettiği vazifenin kutsallığı bilinciyle hareket ederek her kademedeki nitelikli ve donanımlı personeliyle bugün olduğu gibi bundan sonra da görevini yerine getirmeye devam edecektir.

Bu vesileyle, Sahil Güvenlik Komutanlığımızın 42. Kuruluş Yıl dönümünü içtenlikle kutluyor ve değerli mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum. Milletimizin huzur ve güveni ile ülkemizin bölünmez bütünlüğü uğruna canlarını esirgemeyen aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyor, gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Pruvanız neta olsun dedi.

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Durak Köfteci

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!