Kırklareli
30 Mayıs, 2024, Perşembe
 • DOLAR
  30.71
 • EURO
  32.91
 • ALTIN
  1967.5
 • BIST
  8994
 • BTC
  49397.326$

32. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği başladı!

32. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği başladı!

Lüleburgaz’da her yıl büyük bir coşkuya sahne olan ve karnaval havasında geçen, bu yıl 32’ncisi düzenlenen Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği coşkuyla başladı. Binlerce çocuğun sahne gösterilerinden çadır etkinliklerine kadar çok sayıda alanda 4 gün boyunca eğleneceği şenlik, Şenlik Meşalesi’nin yakılmasıyla başladı.

 

Lüleburgaz’da 31 yıldır aralıksız devam eden, bu yıl 32’ncisine ev sahipliği yapılan Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği başladı. Kırgızistan ve Bulgaristan’dan da gösteri ekiplerinin yer aldığı şenlik, Lüleburgaz Belediye Başkanı Dr. Murat Gerenli ile Kent Konseyi Çocuk Meclisi Başkanı Çınar Karaman’ın Şenlik Meşalesi’ni yakmasıyla başladı. Başkan Gerenli, daha sonra şenlik çadırlarının açılışını gerçekleştirdi.

 

Dolu dolu program

 

Lüleburgaz Belediyesi’nin düzenlediği 32. Uluslararası 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde 50’ye yakın etkinlik çadırının yanı sıra 100’den fazla gösteri ekibi sahne performansıyla yer alacak. Lüleburgaz Belediyesi’nin Sevgi Korosu ile Çoksesli Çocuk Korosu’nun da sahne alacağı gösterilerde Kırgızistan ve Bulgaristan’dan da konuk ekipler yer alacak. Çocuklar, 26 Nisan’a kadar dolu dolu bir etkinlik programıyla eğlenecek.

 

 

Videolar için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın!

Facebook Yorum

Yorum Yazın

E-posta hesabınız sitede yayımlanmayacaktır. Gerekli alanlar ile işaretlenmişdir.

Başka haber bulunmuyor!