HAFTALIK SPOR MÜSABAKALARI PROGRAMI
SPOR
10 Şubat 2024 Cumartesi
Babaeski Sentetik Çim Saha
FUTBOL 13.00 K.eli Gençlikspor - L.burgaz Atletikspor U14 Play Off Yarı Final
FUTBOL 15.00 K.eli Doğuşspor - L.burgaz 1922spor U14 Play Off Yarı Final
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
VOLEYBOL 12.00 K.eli Gençlikspor A - Pınarhisar Gençlikspor Kulüp Midi Kız
VOLEYBOL m15.00 K.eli Gençlikspor A - Babaeski Gençlikspor AKulüp Yıldız Erkek
VOLEYBOL 17.00 Atatürk İ.Ö.Ospor - Babaeski Gençlikspor AKulüp Yıldız Kız
BASKETBOL 19.00 A2 - A3 Kulüp U-18 Erkek
11 Şubat 2024 Pazar
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 17.00 KAİNATHOLD.K.ELİFENBİL-KADIKÖYBASKET. TBF KADINBÖLGESELLİG
BASKETBOL 19.30 A1 - A4 Galibi / A2 - A3 Galibi Kulüp U18 Erkek
Kırklareli Atatürk Stadı Çim Saha
FUTBOL 14.00 K.ELİSPOR FUTBOLA.Ş-YENİMERSİNİDMANY. TFF 2.LİG
Vize Spor Salonu
VOLEYBOL 14.00 Vizespor - K.eli Gençlikspor B Kulüp Midi Kız
Kırklareli Sentetik Çim Saha
FUTBOL 17.00 K.eli Sanayispor - Kıyıköyspor 1. AmtLigK.GökçeSznAGrb
Kavaklı Naim SÜLEYMANOĞLU Spor Tesisleri
FUTBOL 14.00 İnecespor - Kofçaz Serhatspor 1. AmtLigK.GökçeSznAGrb
Babaeski Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.30 Babaeskispor - Kırklarelispor U15 Ligi
Babaeski 100. Yıl Stadı Çim Saha
FUTBOL 14.00 BABAESKİSPOR - LÜLEBURGAZSPOR TFFBÖLGESELAMATÖRLİG
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 11.15 L.burgaz1922spor - Kırklareli Gençlikspor U16 Ligi
FUTBOL 13.15 Sarıcaalispor - Çakıllıspor 1.AmtLigK.GökçeSznBGrb
FUTBOL 15.15 Kentspor - Evrensekiz Evrenspor Amatör Süper Lig
FUTBOL 17.15 Özerspor - Alacaoğlu Alaspor 1.AmtLigK.GökçeSznAGrb
Pınarhisar Sentetik Çim Saha
FUTBOL 14.30 Kaynarca Gençlikspor - İstasyonspor Amatör Süper Lig
Büyük Mandıra Sentetik Çim Saha
FUTBOL 14.30 Büyük Mandıraadaspor - Küçükyaylaspor Amatör Süper Lig
Alpullu Sahası
FUTBOL 14.30 Alpullu Gençlikspor - Yıldırımspor 1. AmtLigK.GökçeSznBGrb
Pehlivanköy Sentetik Çim Saha
FUTBOL 14.30 Kuştepe Gençlikspor - Pınarhisarspor Amatör Süper Lig
Vize Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.30 Vizespor - Trakya Fenerspor U15 Ligi
FUTBOL 15.00 Vizespor - Ahmetbey Güvenspor Amatör Süper Lig
12 Şubat 2024 Pazartesi
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek
Kırklareli Yeni Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu
HENTBOL 16.00 K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Erkek
HENTBOL 17.00 K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Kız
LYFA Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 C1 Galibi - D1 Galibi Okul Yıldız Erkek
Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi
DART 10.00 Okullar İl Birinciliği Okul Genç Kız Erkek
Akım Koleji Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 L.burgaz AkademisporC-L.burgaz AkademisporA Kulüp Midi Kız
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 18.00 L.burgaz 1922spor - Lüleburgazspor U15 Ligi
13 Şubat 2024 Salı
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek
VOLEYBOL 19.00 K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Midi Kız
Kırklareli Yeni Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu
HENTBOL 16.00 K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Erkek
HENTBOL 17.00 K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Kız
Lüleburgaz Sokullu Mehmet Paşa Gençlik Merkezi
DART 10.00 Okullar İl Birinciliği Okul Genç Kız Erkek
Kırklareli Sentetik Çim Saha
FUTBOL 10.00 Ahmet Mithat O.O - İstiklal O.O Okul Yıldız Erkek
FUTBOL 11.30 K.eli İmam Hatip O.O - Cumhuriyet O.O Okul Yıldız Erkek
FUTBOL 13.00 Bilal Yeşen İmam Hatip O.O - Vize Atatürk O.O Okul Yıldız Erkek
FUTBOL 18.30 K.eli Doğuşspor - L.burgazspor U16 Ligi
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 18.00 Yıldırımspor - L.burgaz Atletikspor U15 Ligi
14 Şubat 2024 Çarşamba
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek
Kırklareli Yeni Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu
HENTBOL 16.00 K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Erkek
HENTBOL 17.00 K.eli Gençlikspor A - K.eli Gençlikspor B Kulüp Küçük Kız
Kırklareli Yeni Spor Salonu (Antrenman Salonu)
BİLEKGÜREŞİ 10.00 Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Yıldız Kız Erkek
LYFA Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 C1 Galibi - E1 Galibi Okul Yıldız Erkek
Lüleburgaz İstasyon Sentetik Çim Saha
FUTBOL 18.00 Trakya Fenerspor - Yıldırımspor U16 Ligi
Lüleburgaz Merkez O.O Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 L.burgaz AkademisporA-L.burgaz AkademisporE Kulüp Midi Kız
15 Şubat 2024 Perşembe
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Erkek
Kırklareli Yeni Spor Salonu
BASKETBOL 10.00 Okullar Grup Birinciliği Okul Yıldız Kız
Kırklareli Yeni Spor Salonu (Antrenman Salonu)
DART 10.00 Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Genç Yıldız Kız Erkek
Kırklareli Anadolu Lisesi Spor Salonu
HENTBOL 16.00 K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Erkek
HENTBOL 17.00 K.eli Gençlikspor B - K.eli Gençlikspor A Kulüp Küçük Kız
Kırklareli Sentetik Çim Saha
FUTBOL 12.00 A Grubu 1. - B Grubu 1. Okul Yıldız Erkek
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Tenis Kortları
TENİS 12.30 Sevgi Kupası Veteran Tenis Turnuvası Veteran Kadın Erkek
Lüleburgaz Düvenciler Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 L.burgaz Ulusder - L.burgaz Akademispor C Kulüp Midi Kız
LYFA Spor Salonu
BASKETBOL 12.00 L.burgaz O.O - L.burgaz Bahçeşehir Koleji O.O Okul Küçük Erkek
16 Şubat 2024 Cuma
Kırklareli Yeni Spor Salonu
KORFBOL 13.00 Okullar İl Birinciliği Müsabakaları Okul Gençler Final
LYFA Sentetik Çim Saha
FUTBOL 10.30 L.burgaz Tek O.O - L.burgaz Cumhuriyet O.O Okul Yıldız Kız
FUTBOL 12.00 D1 Galibi - E1 Galibi Okul Yıldız Erkek
Kırklareli Atatürk Spor Salonu
BASKETBOL 12.00 İstiklal O.O - K.eli Meriç Koleji Okul Küçük Erkek
Lüleburgaz Merkez O.O Spor Salonu
VOLEYBOL 19.00 L.burgaz AkademisporD-L.burgaz AkademisporB Kulüp Midi Kız
Kırklareli Vali Mustafa YAMAN Tenis Kortları
TENİS 12.30 Sevgi Kupası Veteran Tenis Turnuvası Veteran Kadın Erkek
İlginizi Çekebilir